Návštěva divadla Gong.

Návštěva divadla Gong.

Ve středu 28. ledna se žáci tříd 6.A, 7.A, 7.B a 8.A vydali za kulturou do vysočanského Divadla Gong.

Ve středu 28. ledna se žáci tříd 6.A, 7.A, 7.B a 8.A vydali za kulturou do vysočanského Divadla Gong. Účastnili se divadelního představení s názvem Obsluhoval jsem Bohumila Hrabala, které je seznámilo s životem a tvorbou jednoho z nejvýznamnějších českých spisovatelů 20. století.

Datum vložení: 2. 2. 2026 11:38
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2026 11:40
Autor: Správce Webu